4 Ekim 2010 Pazartesi

Sindy'e RAKİP


"Kampüsistan" dizisindeki rolüyle tanıdım Tuğçe Kazaz'ı. Manken olarak çok güzel bir vücudu ve taş bebek imajı var. Çocukluğumuzda oynadığımız Sindy'ler gibi; ) Fotoğrafta Gizka çekimlerindendir.

KOTON'dan 2010-2011 sezonu TARZI'M TARZ'lar
Tarzı'M Tarz (Örneği : ) MERAK EDİYORUM

Bu resme baktığınızda neyi merak ediyorsunuz?
- Ben ilk olarak nasıl yemek yediklerini,
- Nasıl rahat uyuduklarını,
- Sevgililerine nasıl sarılabildiklerini,
- Kaldırımdan geçerken diğer yayalara çarpmamak için ne yaptıklarını
MEREK EDİYORUM?

YAĞMUR YAĞIYOR SELLER AKIYOR komşu kız/ ı /ları camdan bakıyorTWİGY'den muhteşem yağmur botları. Birçok modeli olan botlar arasında topuklu modellerde eklenmiş. İsteyenler işyerinde de (izin varsa tabi) kullanabilir. Twigy ortalama fiyat aralığı 80 TL
Twigy ortalama fiyat aralığı 90 TL

Twigy ortalama fiyat aralığı 60 TL


Twigy ortalama fiyat aralığı 90 TL


Twigy ortalama fiyat aralığı 60 TL


Twigy ortalama fiyat aralığı 80 TL


Twigy ortalama fiyat aralığı 80 TL


Twigy ortalama fiyat aralığı 100 TL Ayrıca ben süslüyüm diyenlere!
Twigy ortalama fiyat aralığı 41 TL
Twigy ortalama fiyat aralığı 120 TL
Twigy ortalama fiyat aralığı 41 TL


Twigy ortalama fiyat aralığı 41 TL


Twigy ortalama fiyat aralığı 41 TL

Enerji, "Çılgınlık, Tasarım, Organik, Stil, Farklılık" VE DAHA FAZLASI BİR ARADAKendisini "Modern, Dikkat Çekici, Sıradışı" olarak tanımlayan Porque Desıgn birbirinden yaratıcı %100 pamuk kılıflarıyla çok tatlı. Eviniz için farklı bir dizayn gerçekleştirirken, arkadaşlarınız içinde seçebileceğiniz farklı bir ürün. Ben bayıldım. 59 TL gibi bir fiyatta olan ürünleri kendi sitelerinden alabilirsiniz. Link görsellerin sonunda yer alıyor.


ÇİSEM's Butikten SEÇMELER...

Oluşturduğum kombine hem rahat hem şık. Badinin eteğin iç kısmına giyilmesiyle oluşturulan modele canlı renkte ki  ayakkabılarda enerji veriyor.  Çanta da şıklığı 
tamamlamış durumda. Badiyi her türlü bulabilirsiniz ama eteği bilmiyorum. Dikmeye kalksanız bir sürü parça eklemesi var, sizi hayli yorar. Ayakkabılar zati pahalı (o kadar parayı vermeyin derim.) Kısacası BAKIN ama 
SULANMAYIN...!jil Sander
Takıp takıştırmak için bunlardan yararlanabilirsiniz.


Eti Form reklamlarını izleyip "bugün diyete başlıyorum" deyip aşağıdaki resimdeki kızın formunu bir türlü yakalayamayanlardan mısınız? Sonrada "ben böyle güzelim" deyip iç huzurun senfonisine kendinizi bırakanlardan mı yani! 
Biraz photoshop olsa da böyle olanlarda var!
Ama kıyafet seçimleri ile gereken güzellik ve zarafeti sağlayabiliriz. O zaman boş verin gitsin yaw... Birde aşağıdaki formüle göz ATALIM...
DAHA daha var mı? Var var..Giydim Giydim KIRIŞTIRDIM...

   
 TWİST CEKET 
Bundannnn İstiyorummmm.. Tüm markalarda neredeyse yer alan dar paça modeller uzun zaman daha gözdemiz olmaya devam edecek gibi. Sadece seçerken kan dolaşımınızı engellemeyecek, esnek yapıda modeller seçmeye dikkat edin.  
Kullanım çeşitleri çok olan model ile hem şık hemde rahat takılan bir imaj yaratabilirsiniz. Altına giyeceğiniz ayakkabı bunu belirleyici etken olacaktır.

Orduya katılmak istediniz olmadı mı? İçinizde kalmasın bunları deneyin...

Kışın hırka hem sıcacık hem tarzım tarz..


BUNLAR BENİ ANLATIYOR. TEK PROBLEM BİRAZ DAHA KOŞMAM, YÜRÜMEM, AZ YEMEM. (LAZIM)
 TAYT rahat mı rahat. İlk taytımı giydiğimde aklıma Hülya Avşar'ın step halleri gelmişti : )

Ufak bir klasiklik yaratmak için hemen yanı başımızda tutabileceğimiz ceketler, son günlerde sokak modası içinde koltuk altında tutulmaya başlandı.

 Ciddi tonlar...